butik - najlepsze sklepy odzieżowe
butik
Love, fun & fashion
Zacznij sprzedawać
online
Jesteś producentem lub importerem odzieży?
A może masz stacjonarny butik? Współpracuj z nami i zarabiaj.
1
zarejestruj konto na butik.pl
zyskaj najlepszy adres w cyfrowym świecie mody
2
Dodaj oferowany asortyment
wykorzystaj integracje i narzędzie dla profesjonalnych sprzedawców
3
Realizuj tysiące zamówień
pozwól influencerom i specjalistom butik wesprzeć twoją sprzedaż
Zarejestruj konto
sprzedawcy na BUTIK.PL
Zyskaj klientów
- powierz marketing
i technologie profesjonalistom.

Administratorem danych osobowych zbieranych za pośrednictwem serwisu internetowego jest Usługodawca BUTIK.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą w Warszawie, ul. Inżynierska 8, 03-422 Warszawa. Dane są lub mogą być przetwarzane w celach oraz na podstawach wskazanych szczegółowo w polityce prywatności (np. realizacja umowy, marketing bezpośredni). Polityka prywatności zawiera pełną informację na temat przetwarzania danych przez administratora wraz z prawami przysługującymi osobie, której dane dotyczą. Szybki kontakt z administratorem: [email protected] lub tel.: +48 600 652 801

Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych na zasadach zawartych w polityce prywatności serwisu internetowego. Dane osobowe w serwisie internetowym przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z polityką przed wyrażeniem zgody.

Współpracują już z nami
wspolpracuja z nami
najważniejsze korzyści ze współpracy
własny butik
Własny butik online
Bez potrzeby zakładania sklepu internetowego, kosztów związanych z utrzymaniem strony, kwestiami technicznymi i formalnymi.
atrakcyjny adres
Atrakcyjny adres
Idealny adres internetowy dla Twojej witryny sprzedażowej typu TwojaNazwa.butik.pl – bez żadnych dodatkowych opłat.
profesjonalny marketing
Profesjonalny marketing
Nie musisz znać się na marketingu internetowym. Nasi specjaliści promują całą platformę, W tym Twój butik.
2 mln odbiorców
2 mln odbiorców
– którzy mogą zostać Twoimi klientami. Serwisy, w ramach których promowane są butiki docierają miesięcznie łącznie do 2 mln osób.
współpraca z influencerami
Współpraca z influencerami
Za pośrednictwem Butik.pl łatwo nawiążesz współpracę z zarejestrowanymi influencerami, którzy będą promować Twoje produkty.
livey sprzedażowe
Live’y sprzedażowe
Butik.pl oferuje wsparcie w organizacji oraz promocję live’ów sprzedażowych – indywidualnych lub z udziałem infuencerów.
artykuły z produktami
Artykuły z produktami
Na blogu Butik.pl możesz zamieszczać własne artykuły poradnikowe z lokowaniem i prezentacją oferty swojego butiku. Bez opłat.
promocja marki
Promocja marki
Na Butik.pl Twoja marka ma szansę zaistnieć i stać się jeszcze bardziej wiarygodna w oczach klientów. Promujemy butiki i wspieramy działania wizerunkowe.
opinie o współpracy z butik.pl
BagBag
„Do największych plusów Butiku należy wygoda i łatwe dotarcie do klientów. Można sprzedawać nie mając własnego sklepu internetowego. Do tego nie trzeba ciągle martwić się o pozyskiwanie zainteresowanych osób, jest dużo łatwiej niż tylko przez media społecznościowe czy własną stronę. Polecam!”.
BagBag
FionaFashion
„Już od jakiegoś czasu prowadzimy sprzedaż na Butik.pl. To sprawdzony i wygodny sposób. Sprzedaż jest na dobrym poziomie. Sporo osób interesuje się produktami. Ubrania można łatwo dodawać do asortymentu sklepu. Jest też dużo możliwości reklamy i prowadzenia promocji, a nawet uczestnictwa w liveach sprzedażowych”.
FionaFashion
prosty, szczery cennik
Konto standard
0 zł / mies
+ 12% prowizji od sprzedaży
zyskujesz
własny adres w domenie butik.pl
wsparcie marketingu i sprzedaży
możliwość współpracy z influencerami
Zarejestruj konto standard
Konto profesjonalne
500 zł / mies
+ 10% prowizji od sprzedaży
konto standard i dodatkowo:
integracje z Twoim systemem sprzedaży
stałe i automatyczne aktualizacje produktów
przekazywanie zamówień do Twojego systemu
niższa prowizja od sprzedaży
wyróżnienie konta „Butik Profesjonalny”
wsparcie marketingowe Twoich akcji promocyjnych
Zarejestruj konto profesjonalne
najpopularniejsze pytania?
Jak zarejestrować konto na Butik.pl?
To proste! Wystarczy, że wypełnisz wniosek o rejestrację butiku. O jego rozpatrzeniu poinformujemy Cię mailowo. Po pozytywnej weryfikacji, wystarczy uzupełnić informacje sprzedażowe i wizerunkowe oraz dodać asortyment do sklepu.
Czy rejestracja konta na Butik.pl jest płatna?
Nie pobieramy opłat za rejestrację butiku. Co więcej, konto zwykłe na Butik.pl jest darmowe. Opłaty pobierane są jedynie w ramach prowizji od sprzedaży produktu oraz w przypadku aktywacji konta profesjonalnego.
Kto może sprzedawać na Butik.pl?
Aby zostać sprzedawcą na Butik.pl musisz mieć zarejestrowaną firmę lub prowadzić dzialalność nierejestrową oraz dysponować własnym, nieużywanym asortymentem i jego zdjęciami.
Co można sprzedawać na Butik.pl?
Na Butik.pl można sprzedawać asortyment z kategorii: odzież i obuwie damskie i męskie, biżuteria, akcesoria modowe i dodatki.
Jakie zdjęcia produktów mogę wstawić na stronę swojego butiku?
Nie wymagamy profesjonalnych zdjęć produktowych, jednak muszą być one dobrej jakości, autentyczne (odpowiadające faktycznemu stanowi produktu) oraz musisz mieć prawo do ich komercyjnego wykorzystywania.
Czy mogę zrezygnować ze sprzedaży na Butik.pl w dowolnym momencie?
Tak. Rejestracja butiku nie jest wiążąca. Jeśli nie chcesz przyjmować kolejnych zamówień, wystarczy, że usuniesz swój asortyment. Wyjątkiem jest jedynie sytuacja, gdy w Twoim butiku trwa aktualnie zaplanowana akcja promocyjna.
sprzedawaj jeszcze więcej,
jeszcze szybciej i zyskuj bezpośredni feedback od najbadziej zaangażowanych fanów mody.