butik - najlepsze sklepy odzieżowe
butik
Love, fun & fashion
Ratuj stare, zyskuj nowe
w modowym ekosystemie
1
ZDOBĄDŹ ŚRODKI NA NOWE UBRANIA,
SPRZEDAJĄC STARE I PODWAJAJĄC ICH WARTOŚĆ
2
Zyskaj miejsce w szafie,
NA NOWE UBRANIA I DODATKI
3
Zadbaj o planetę,
Dając ubraniom nowe życie
Jak działa modowy ekosystem?
Setki reklamodawców
Porządkujesz szafę
Każda z nas ma w szafie ubrania, których nie nosi. Zajmują one miejsce, które możesz lepiej wykorzystać. Zrób porządki i podaruj im nowe życie!
ikona sprzedajesz lub wymieniasz
Sprzedajesz wygodnie
Co zrobić z niepotrzebnymi ubraniami? Na Szafa.pl sprzedasz je wszystkie na raz – wybierz opcję „sprzedaż w paczce”.
ikona zamawiasz
Wymieniasz na nowe
Szaleństwo! Pieniądze za sprzedaż możesz wypłacić lub… PODWOIĆ! Podwójną wartość Salda możesz wykorzystać na nowe ubrania i dodatki na Butik.pl.
ikona tworzysz modowy ekosystem
Współtworzysz system
Twórz z nami modowy ekosystem! Zostań świadomą konsumentką i zrób krok ku less waste. Więcej ubrań w drugim obiegu to mniej odpadów z tekstyliów.
infografika MODOWY EKOSYSTEM_3 infografika MODOWY EKOSYSTEM_3
NAGRADZAMY POZYTYWNE POSTAWY KONSUMENCKIE
Modowy Ekosystem łączy społeczności serwisów Butik.pl i Szafa.pl. Od lat inspirujemy i ułatwiamy bezpieczne zakupy oraz wymianę ubrań. Zachęcamy do zabawy modą, ale też podejmowania świadomych decyzji konsumenckich. Razem z Wami budujemy społeczność dla prawdziwych miłośników ubrań i dobrego stylu.
logo-butik-pl Polski marketplace łączący butiki w jednym miejscu. Poznaj sprzedawców i ich unikalne produkty: ubrania, buty, biżuterię i akcesoria. Znajduj modowe perełki i kupuj je bezpiecznie na Butik.pl.
modowy_ekosystem_sygnet
szafa_log Miejsce, w którym już od 2008 r. spotykają się miłośniczki mody. Bezpiecznie sprzedawaj i wymie-niaj się ubraniami. Zyskaj dodatkowe pieniądze i miej-sce w szafie. Doradzaj, inspiruj i dyskutuj na temat ubrań na Szafa.pl.
Jak SPRZEDAWAĆ UBRANIA ONLINE?
infografika szafa4 infografika szafa4
Sprzedaż i wymiana używanych ubrań nigdy nie była tak prosta. Kilka drobnych kroków dzieli Cię od dołączenia do modowej społeczności i współtworzenia modowego ekosystemu. Na Szafa.pl możesz szybko i bezpiecznie sprzedać, kupić lub wymienić ubrania i dodatki przez internet.
Jak robić porządki w szafie?
infografika porządkowanie_00 infografika porządkowanie_00
Harmonia w szafie to harmonia w stylizacjach. Czujesz, że tracisz kontrolę nad własną garderobą? Odzyskaj ją dzięki organizacji i sprytnym trikom. Sortuj ubrania na bieżąco, by zyskać przestrzeń i porządek. Sprawdzaj regularnie naszego bloga, by uzyskać praktyczne porady.